Заходи до Дня Українського козацтва та Дня захисника України

Дата: 13.10.2021 20:20

Фото без описуУ середній  загальноосвітній  школи І - ІІІ ст. с. Зелена відбулися  заходи з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці:

• учні 1-6 класів відвідали  та привітали на дому учасників  АТО-  Бурдейного Юрія Миколайовича, Банаря Іллю Валентиновича, Чорноморця Івана Миколайовича;
  • для учнів 1-4 класів проведено уроки пам’яті, на які було запрошено  Коротій Мирославу Володимирівну, односельчанку, випускницю нашої школи, військовослужбовця  відділення інспекторів прикордонної службис. Подвір’івка  Впс Кельменці;
  • для учнів  5-11 класів в онлайн режимі проведено уроки пам’яті з переглядом презентацій.

Педагогічний та учнівський колектив дякує усім захисникам та захисницям України,  від щирого серця бажають міцного Вам здоров’я, щастя, досягнення поставлених цілей, родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)