В області розвиватимуть проєкти у сфері екології та зеленої енергетики

Дата: 28.07.2021 20:01

Фото без описуНа Буковині розвиватимуть проєкти у сфері екології та зеленої енергетики. Для цього область впроваджуватиме спільні ініціативи із закордонними партнерами.  Про це ішлося під час зустрічі першого заступника голови Чернівецької ОДА Богдана Ковалюка із старшим науковцем Федерального агентства з охорони навколишнього середовища у місті Відень Гілбертом Агамером.

- Будь-яка програма доцільна, якщо для її реалізації створити робочі місця. У нас є напрямки, які підходять для співпраці саме з вашим регіоном. Одним із них, зокрема, є відновлювальна енергія, – сказав Гілберт Агамер.

Також під час зустрічі говорили про зміни клімату, боротьбу із стихійними лихами та інвестиційну привабливість Чернівецької області. Окрім цього, означили проєкти, які передбачають обмін професійним досвідом фахівців різних галузей.

- Буковина має економічний потенціал та цікаві виробничі пропозиції. Ми серед лідерів у вирощуванні фруктів та у розвитку технологій в даній галузі. Також у області процвітає деревообробна та легка промисловість. Ми відкриті для нових проєктів та всебічної співпраці, – сказав Ковалюк Богдан.

Також він зазначив, що Буковина спільно із австрійськими партнерами може нарощувати співпрацю у сфері енергетики та технологій.

Чернівецька ОДА