Тиждень безпеки дорожнього руху у Михайлівському НВК

Дата: 21.05.2021 20:31

У рамках 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, у Михайлівському навчально-виховному комплексі було заплановано та проведено ряд заходів спрямованих на пропаганду безпеки дорожнього руху, виховання дорожньої культури серед учнів і вихованців закладу та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Класними керівниками та вихователями були проведені ігри, вікторини, уроки присвячені безпеці дорожнього руху серед учнів та вихованців дошкільного підрозділу на тему «Безпечна дорога додому». Метою яких було усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Також, свої знання з правил дорожнього руху, учні закріпили під час створення лепбука «Правила дорожнього руху», виготовлення міні-збірки «Види транспорту та їх призначення» та тренажерів «Знай і пам’ятай кольори світлофора». Крім цього учні мали змогу самостійно моделювати дорожню карту «Я – пішохід» та відпрацювати за нею правила дорожнього руху. Вихованці дошкільного підрозділу, під керівництвом вихователів, у ігровій формі разом із світлофором Моргайком, мали змогу практично відпрацювати алгоритми поведінки на дорозі.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними та дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить життя та здоров’я кожного з нас.

В.о. директора Михайлівського НВК                  Вікторія ПЕРЕПЕЛЮК