Лівинецька сільська бібліотека. Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги

Дата: 23.04.2021 18:58

Фото без описуСьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги  та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидання.

Книга - це незамінний носій інформації. Завдяки книгам ми не тільки отримуємо простий і зрозумілий доступ до ідей і знань, моральних і духовних цінностей, ми торкаємося до справжніх творчих досягнень та розумінню краси нашого людства. У світі багатого культурного різноманіття, саме книга  є певним вікном у просторі і часі, що відкриває перед нами різні цивілізації і соціальні культури, історичні повороти і неминучий прогрес.

Тамара Требик