Увага! Звернення!

Дата: 02.04.2021 06:51

Шановні жителі села Подвір’ївка , час збиратися на весняний благоустрій!  Як дбайливі господарі, за доброю українською традицією, з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі, візьмемо активну участь у місячнику з благоустрою, озеленення та поліпшення естетичного стану території.

Цьогорічний місячник в громаді розпочнеться з 1 квітня і триватиме до 30 квітня. Як і в попередні роки, стоїть завдання згуртувати всіх жителів громади, підприємців, громадські організації, релігійні громади, трудові та шкільні колективи довкола спільної мети – зробити свою громаду кращою, охайнішою, затишнішою.

Кожен має змогу долучитись до гарної справи і показати хороший приклад! Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селу, необхідно витратити зовсім небагато часу. Для цього потрібно впорядкувати власне подвір’я та навколо, навести лад біля установи, в парку та на своїй вулиці. Необхідно пам’ятати, що про чистоту довкілля повинні дбати не тільки працівники з благоустрою сільської ради та комунальних підприємств, а й усі місцеві мешканці.

Звертаємось до всіх власників та користувачів земельних ділянок, щоб привести їх в належний стан, провести весняну обрізку дерев, очистити їх від сухостою та сформувати естетичний вигляд зелених насаджень.

З метою створення належних умов для забезпечення утримання вулиць громади прибрати будівельні матеріали, які знаходяться за межами власних земельних ділянок для проведення робіт з благоустрою. грейдерування вулиць.

Не забувайте і про упорядкування могил рідних і близьких. Давайте відмовимось від пластикових квітів, вінків та корзин, посадимо живу рослинність!

Про розчищення території старого кладовища буде повідомлено додатково.

Бажаючим жителям села,хто має можливість , можна йти прибирати могили свої рідних завчасно. Виносити зрубане гілля,сухостій дерев за межі кладовища,щоб потім зручніше було вивезти його на відведене сміттєзвалище.

Окреме прохання до жителів села ( аграріїв,власників земельних ділянок,місцевих рибалок) допомогти прибрати ,розчистити в’їзд до села та біля ставка при в’їзді, від порослі дерев,молодняка та бур’янів .

Об’єднання зусиль всіх небайдужих жителів на благо малої батьківщини має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного краю.

Сподіваємось, що участь кожного у місячнику буде суттєвою і ми разом зробимо все можливе, щоб громада розквітала і в ній всім нам жилося затишно і комфортно.

Алла Бурлака