Штормове попередження: на Буковині прогнозують посилення вітру

Дата: 04.02.2021 19:09

Фото без описуСьогодні вдень та вночі 5 лютого у Чернівецькій області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. У зв’язку з цим, синоптики оголосили штормове попередження. I рівень небезпечності, жовтий. Про це пише служба автомобільних доріг України у Чернівецькій області.

Вже тепер жителі Буковини відчувають «температурній гойдалки». 4 лютого повітря прогріється до 11 градусів тепла. А 5 лютого (п’ятниця) стовпчик термометра вночі знизиться до -3°, у горах 2-7° морозу. Вдень очікується невеликий мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вдень від 1° морозу до 4° тепла.

Працівники дорожнього підприємства Буковини цілодобово моніторять стан проїзду в області. За необхідності виконуватимуть роботи з оброблення протиожеледними матеріалами автошляхи держзначення.

До уваги водіїв, у зв’язку із «температурними гойдалками», на дорогах Чернівецької області місцями може бути ожеледиця, що збільшує довжину гальмівного шляху і зменшує керованість автомобілем. Відмовтесь від ризикованих маневрувань та дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Якщо з’являться ускладнення у русі автошляхами державного значення Буковини - телефонуйте на диспетчерську Служби за номером: (0372) 58-38-84. Дзвінки приймаються цілодобово.

Джерело:https://promin.cv.ua/2021/02/04/shtormove-poperedzhennia-na-bukovyni-prohnozuiut-posylennia-vitru.html